93
148993

Johan Ericson

(Ruotsi, 1849-1925)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Johan Ericson
(Ruotsi, 1849-1925)

Sommarmotiv från Marstrand

Signerad Joh. Ericson och daterad 1911. Duk 69 x 107 cm.