A Carl-Axel Acking mahogany and walnut desk, Sweden 1940's-50's.
Mahogny och valnöt, fasade hörn. benen profilerade med knäckar. Längd 146 cm, bredd 73 cm, höjd 77,5 cm.
Smärre slitage.
Alkuperä - Provenienssi
Högsta Domstolen
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui