696
354222

A pair of Gustavian stools by J. Lindgren.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 440 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgyllda och bronserad. Stoppad sits. Signerade ILG.