977003

310. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, "Non-violence".

Signerad CFR och numrerad 72/75. Grönpatinerad brons monterad på bemålad metallsockel, längd 30 cm, höjd 19,5 cm, inklusive sockel längd 32 cm, höjd 23 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK/6 141 - 8 188 EUR
Vasarahinta
70 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili