973689

387. "Offrande de fleurs".

Färglitografi, 1964, signerad med blyerts och numrerad 6/50. 63 x 47 cm, bladstorlek 76 x 55,5 cm (BFK Rives)

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK/4 094 - 6 141 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Mourlot, 417.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Berggren

Tukholma

Cecilia Berggren
Nuorempi asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili