413556

137. Utan titel.

Signerad Jockum och daterad 1996. Collage och blandteknik 49 x 38 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Dialog, Stockholm.

Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK/3 968 - 5 952 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Galleri Dialog, Stockholm, "Jockum Nordström - från skrivbordet", 8 - 26 November 1997.

Kirjallisuus

Mamma Andersson & Jockum Nordström, "Who is sleeping on my pillow", 2010, pictured full page, p 183.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili