Easy Living

7 Esinettä
A pair of blue glazed meiping vases, 17th Century.
Vasarahinta
1 600 SEK
Lähtöhinta
2 000 SEK
BORD Osmanska riket, 1900-tal.
Vasarahinta
4 700 SEK
Lähtöhinta
2 000 SEK
VIKSKÄRM, Japan, 1900-talets andar hälft.
Vasarahinta
4 200 SEK
Lähtöhinta
2 000 SEK
A 20th century Chinese porcelain vase.
Vasarahinta
6 200 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
A Japanese flding screen, 20th century.
Vasarahinta
18 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK