Decorate the summer house

31 Esinettä
KLAHVIPÖYTÄ, barokki, 1700-luku.
Vasarahinta
770 EUR
Lähtöhinta
400 EUR
KAAPPIKELLO, Suomi 1800-luku.
KAAPPIKELLO, Suomi 1800-luku.
Vasarahinta
810 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
TALONPOIKAISARKKU, 1700-luku.
TALONPOIKAISARKKU, 1700-luku.
Vasarahinta
485 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
TALONPOIKAISKEINUTUOLI, 1800-LUKU.
Vasarahinta
180 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Talonpoikaistuoleja, 2 kpl, n. 1700-luku.
Vasarahinta
80 EUR
Lähtöhinta
200 EUR
TALONPOIKAISARKKU, Ruotsi 1800-luku.
Vasarahinta
220 EUR
Lähtöhinta
200 EUR
TALONPOIKAISKULMAKAAPPI,1700/1800-luku.
Vasarahinta
220 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Barokkiarkku, päivätty 1788.
Barokkiarkku, päivätty 1788.
Vasarahinta
70 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
KEINUTUOLI.
KEINUTUOLI.
Vasarahinta
30 EUR
Lähtöhinta
150 EUR
FLASKOR, 2 st, glas, 1700-/1800-tal.
Vasarahinta
1 700 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A Swedish cupboard, circa 1800.
Vasarahinta
1 600 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
SKRIN, allmoge, 1700-tal.
SKRIN, allmoge, 1700-tal.
Vasarahinta
2 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
VEDLÅR, 1800-tal.
VEDLÅR, 1800-tal.
Vasarahinta
7 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
SLAGBORD, allmoge 1800-ttal.
SLAGBORD, allmoge 1800-ttal.
Vasarahinta
3 300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 19th century folk art bench.
Vasarahinta
3 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A WOODEN TABLE, 19/20th century.
Vasarahinta
300 SEK
Lähtöhinta
2 000 SEK
SOHVA, kustavilainen, 1800-luvun alku.
Vasarahinta
476 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
STOLAR ett par 1800-talets mitt.
Vasarahinta
2 300 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
A Dala horse, painted pine, circa 1900.
Vasarahinta
6 200 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A CUPBOARD 19TH CENTURY.
A CUPBOARD 19TH CENTURY.
Vasarahinta
4 300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
An 18th century Swedish cabinet.
Vasarahinta
800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK