MODERN + DESIGN F179

464 Esinettä
VINCENT CAFIERO, NOJATUOLIPARI. Knoll, 1960-luku.
Vasarahinta
500 EUR
Lähtöhinta
700 EUR
MARKKU SALO, TAIDELASIVATI.
MARKKU SALO, TAIDELASIVATI.
Ei myyty
Lähtöhinta
600 EUR
TOINI MUONA, MALJAKKO. Sign. TM, Arabia.
Vasarahinta
520 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
OIVA TOIKKA, MALJAKKO. Sign. Nuutajärvi Notsjö.
Vasarahinta
601 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
RUT BRYK, KERAMIIKKAMALJA. Sign. Bryk.
Vasarahinta
790 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, KATTOVALAISIN. Leimattu Orno.
Vasarahinta
1 250 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
NANNY STILL, MALJAKKO. Suunniteltu 1960.
Vasarahinta
320 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
IRJA MIKKOLA, KUVAKUDOS. Sign. Musta Meri 1980.
Vasarahinta
400 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
KAJ FRANCK, TAIDELASIPULLO. Nuutajärvi, 1960-/70-luku.
Vasarahinta
400 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
ALVAR AALTO, RADIOPÖYTÄ, Artek, 1930-/40-tal.
Vasarahinta
400 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
SAARA HOPEA, VATI.
SAARA HOPEA, VATI.
Vasarahinta
200 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
TAPIO WIRKKALA, MALJA, "Lehti".
Vasarahinta
530 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
ALVAR AALTO, PÖYTÄ. Leimattu Artek,1950/60-luku.
Vasarahinta
530 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
KATTOVALAISIN, Itsu.
KATTOVALAISIN, Itsu.
Ei myyty
Lähtöhinta
500 EUR
TOINI MUONA, KERAMIIKKAVATI. Sign TM.
Vasarahinta
347 EUR
Lähtöhinta
400 EUR
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

203. Dagobert Peche, a lacquered and gilded mirror executed by frame maker Max Welz, Vienna for the Wiener Werkstätte, Austria ca 1922.
Lähtöhinta
400 000 - 600 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK