113
76137

BORD. Louis XVI-stil.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
364 - 455 EUR
381 - 476 USD
Vasarahinta
6 200 SEK
BORD. Louis XVI-stil.

Fanerad med svärtat trä, lönn och rotfaner. Beslag av mässing. Fyra rundade klaffar. Raka kannelerade ben. Inläggningar av blommor. Total längd 95, bredd 95, höjd 74,5 cm.

Smärre slitage.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?