1308
81557

DOSA, silver, mästarstämpel HB. Rokoko.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
1 700 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgylld. Kartuschformad, på locket genrescen i relief. Längd 7,5 cm.

Slitage.