604
92491

BYRÅ. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 900 - 2 380 USD
Vasarahinta
24 000 SEK

Fanerad med alm och almrot. Beslag av mässing. Svängd form. Tre lådor. Bredd 112, djup 56, höjd 78 cm. Lås, nyckel och glasskiva medföljer.

Skador, låsen lösa.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?