824
97649

SOPPSLEV, silver och trä. Otydliga stämplar, 1836.

Lähtöhinta
1 000 - 1 200 SEK
95 - 114 EUR
109 - 130 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svarvat handtag med spår av tidigare svärtning. Längd 41 cm.

Bucklor, benknopp saknas.