864
83641

KLÄDSKÅP, G A Berg, Stockholm, 1930-tal.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Vasarahinta
2 800 SEK

Björk, tre dörrar, inredning i ek med klädstång bakom dörrpar, samt med utdragbara lådor. Höjd 157 cm, bredd 158 cm, djup 50 cm. 2 nycklar medföljer.

Obetydligt slitage.

Täydennyslista

Tilläggsinformation: Originalkvitto daterat den 9 augusti 1937 medföljer

Alkuperä - Provenienssi

Gösta Werner.

Muut tiedot

Originalkvitto daterat den 9 augusti 1937 medföljer