894
94399

STOLAR, fyra stycken. Gustavianska.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Ljust grönmålade och bronserade, hörnrosetterna rödmålade. Rektangulär genombruten rygg med spjälor. Raka kannelerade ben. Lös stoppad sits.

Lagningar, smärre skador.