924
88169

BUDDHA. Mandalay, Burma 1800-tal.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 440 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
13 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Alabaster, delvis förgylld. Sittande Buddha. Höjd 42 cm.

Skador, lagningar.