380
95399

SERVIS, 15 snarlika delar, flintgods. England 1800-tal.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
908 - 1 090 EUR
966 - 1 160 USD
Vasarahinta
9 000 SEK

Nagg och sprickor.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1205. An embroidered dragon roundel from the surcoat of an Emperor or Imperial son, Qing dynasty, 19th century.
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
8 000

tarjouksesi
7 500

tarjouksesi
7 000

tarjouksesi
6 500

tarjouksesi
6 000

tarjouksesi
5 500

tarjouksesi
5 000

tarjouksesi
4 500

tarjouksesi
4 000

tarjouksesi
3 500

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
8 000 SEK