Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
551
140791

Olof Arborelius

(Ruotsi, 1842-1915)
Lähtöhinta
18 000 SEK
1 710 EUR
1 950 USD
Vasarahinta
13 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Olof Arborelius
(Ruotsi, 1842-1915)

"Kor vid skogstjärn"

Signerad Olof Arborelius. Duk 72,5 x 117 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Generalkonsul Axel Th. Sandberg, Stockholm.

Näyttelyt

Nationalmuseum, Stockholm, "Olof Arborelius - Minnesutställning", 1943, kat nr 84.