559
140675

DÖRRÖVERSTYCKE. Italiensk barockstil, 1800-tal.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Vasarahinta
5 800 SEK

Förgyllt och försilvrat. Snidad dekor av bladformationer och blommor. Längd 171, höjd 32 cm.

Lagningar, skador.