626
140771

BORDSPENDYL. Empire, 1800-talets början.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Vasarahinta
11 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerad med björkrot. Beslag av förgylld brons. Vitemaljerad urtavla. Höjd 53, längd 33 cm. Pendel och nyckel medföljer.

Dekorkompletteringar, emaljskador.