BYRÅ

Gustaviansk, möjligen Sydsverige, 1700-talets slut.

Fanerad med alm samt med senare ditsatta förgyllda mässingsbeslag (dock gamla). Vid beslagen dekor av rocailler. Bredd ca 105, djup ca 57, höjd ca 79 cm. Avain on.

Esineen kunto

Täydennetty. Viiluvaurioita. Kuivahalkeamia. Myöhemmät lyötteet. Paikoittaisia puutuholaisen jälkiä.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Rydén

Tukholma

Karin Rydén
Arvioija

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Loppuhinta

    4 000
    406 EUR
    499 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    110 tammi 20:214000SEK
    Pohjahinta 4 000 SEK saavutettu
    110 tammi 20:213500SEK
    110 tammi 20:203000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia