BYRÅ, Gustaviansk, möjligen Sydsverige, 1700-talets slut.

Fanerad med alm samt med senare ditsatta förgyllda mässingsbeslag (dock gamla). Vid beslagen dekor av rocailler. Bredd ca 105, djup ca 57, höjd ca 79 cm. Avain on.

Esineen kunto

Täydennetty. Viiluvaurioita. Kuivahalkeamia. Myöhemmät lyötteet. Paikoittaisia puutuholaisen jälkiä.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä