SAMLING GARDINOMTAG

13 st, brons, 1800-tal.

Olika modeller. Diameter 9 - 11 cm. Längd 16 cm.

Esineen kunto

Vägghållare saknas. Ytskikt med slitage och anlupna.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    650
    64 EUR
    79 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    415 helmi 16:26650SEK
    3A15 helmi 16:26600SEK
    315 helmi 16:05575SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia