SPEGEL

Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft.

Förgylld och bronserad. Dekor av festonger samt krönande urna. Klaff på baksida för stående. Höjd 55 cm, bredd 34 cm.

Esineen kunto

Korjauksia. Halkeamia/säröjä. Värinlähtöä. Vähäisiä vaurioita. Kulumaa.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 000
    96 EUR
    119 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    119 huhti 09:471000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    318 huhti 22:50700SEK
    218 huhti 12:23600SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia