MATGRUPP

5 delar, 1960-tal. Cites-intyg medföljer.

Fanerad med palisander. Fyra stolar med randig klädsel. Bord med två iläggsskivor, längd 110+30+30 cm, bredd 110 cm, höjd 73 cm.

Esineen kunto

Jälkiä. Paikoittain haalistunut. Naarmuja. Viiluvaurioita. Myöhempi verhoilu.

Cites
CITES-todistus sisältyy
Lue lisää Cites-säännöksistä täältä
Alkuperä
Inköpt på Möbelcentralen i Halmstad 1971
Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter
Arvioija

karin.larsdotter@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    1 000
    98 EUR
    114 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    119 touko 05:381000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    119 touko 05:37700SEK
    119 touko 05:37500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia