FLAMLÄNDSK SKOLA 1700-tal

Olja på koppar.

Bebådelsen. Koppar 23 x 32 cm.

Esineen kunto

Retuscher.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T104

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 5 000 SEK

    Loppuhinta

    4 000
    391 EUR
    457 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    420 touko 15:474000SEK
    Pohjahinta 4 000 SEK saavutettu
    420 touko 15:453500SEK
    420 touko 15:443000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia