OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Sign. F Miles.

1800-tal. Engelskt landskap, två kvinnor vid bäck. 62x51.

Oxiderad fernissa, krackelyrer, intryckningsskada.

Lähtöhinta
1 600 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

454. Wiwen Nilsson, a sterling silver vase, Lund 1946.
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK