SPEGEL med KONSOLBORD gustaviansk stil tidigt 1900-tal
Vitmålade och förgyllda, genombrutet krön med blomgirlang och porträttmedaljong, ram med bladstav, bordets längd 64, bredd 34, höjd 62 cm, spegelns mått 119 x 50 cm
Vähäistä kulumaa. Vähäisiä tahroja. Värinlähtöä.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?