SEKRETÄR

Gustaf Foltierns art, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Rutfanér av jakaranda. Förgyllda beslag. Fällbar klaff med bakomliggande låd- och fackinredning. Två lådor undertill. Längd 85 cm, bredd 45 cm, höjd 102 cm. Avain on.

Esineen kunto

Haalistunut. Viiluvaurioita. Korjauksia. Vaurioita. Puutuholaisen jälkiä. Halkeamia/säröjä.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter
Arvioija

karin.larsdotter@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    7 päivää 7 tuntia

    Lähtöhinta: 25 000 SEK

    Tarjottu

    9 000
    875 EUR
    1 042 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 9 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    218 touko 23:249000SEK
    418 touko 23:117500SEK
    318 touko 16:506789SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia