1031862

SEKRETÄR, Gustaf Foltierns art, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Rutfanér av jakaranda. Förgyllda beslag. Fällbar klaff med bakomliggande låd- och fackinredning. Två lådor undertill. Längd 85 cm, bredd 45 cm, höjd 102 cm. Avain on.

Esineen kunto

Haalistunut. Viiluvaurioita. Korjauksia. Vaurioita. Puutuholaisen jälkiä. Halkeamia/säröjä.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter
Arvioija

karin.larsdotter@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 25 000 SEK

    Loppuhinta

    17 000
    1 645 EUR
    1 939 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    113 kesä 21:3917000SEK
    3A13 kesä 21:3916500SEK
    113 kesä 21:3916000SEK
    Pohjahinta 15 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia