ALICE NORDIN

Tillskriven, takarmatur, Böhlmarks Lampfabrik, jugend, 1910/20-tal.

Patinerad brons med tre slipade glaskupor. Dekor av rovfåglar. Diameter ca 60 cm, höjd ca 95 cm.

Esineen kunto

Åldersrelaterat slitage. Senare skruv. Avklippta sladdar. Mittkupa i glas saknas.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 12 000 SEK

    Loppuhinta

    10 701
    1 046 EUR
    1 224 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    427 touko 21:1110701SEK
    527 touko 21:1110201SEK
    4A27 touko 21:1110000SEK
    Pohjahinta 9 600 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia