ADOLFO BELIMBAU

Olja på duk 55,5 x 42,5 cm. Signerad.

"Mamsell vid dörren". Olja på duk 55,5 x 42,5 cm. Signerad A Belimbau.

Esineen kunto

ytsmuts, retuscher, fläckar, duken bör spännas.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lisa Gartz

Tukholma

Lisa Gartz
Asiantuntija – kuvanveisto ja vanha taide

lisa.gartz@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 8 000 SEK

    Loppuhinta

    10 500
    1 019 EUR
    1 204 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (29 tarjousta)
    521 touko 17:5210500SEK
    4A21 touko 17:5110000SEK
    521 touko 17:5110000SEK
    Pohjahinta 6 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia