ERIK HÖGLUND

Ljuskrona, Boda och Boda smide eller Nybro Smide, 1960-/70-tal.

Smidesjärn och glas. Hängen med delvis dekor i relief av ansikten. Sex ljusarmar. Bärnstensfärgat klot nedtill. Tre förlängningskrokar. Höjd 37 cm, varje krok är 16 cm så total höjd kan bli ca 85 cm. Diameter 33 cm.

Esineen kunto

Obetydligt slitage.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V24

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    14 tuntia 4 minuuttia

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    750
    72 EUR
    89 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 800 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    319 huhti 22:33750SEK
    219 huhti 07:59600SEK
    118 huhti 22:41500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia