MADELEINE PYK

Färglitografi, signerad och numrerad HC XV/XXV.

Figurkomposition. Bildmått ca 30 x 20 cm.

Esineen kunto

Ei näkyviä vaurioita. Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    1 000
    96 EUR
    119 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (17 tarjousta)
    4A18 huhti 21:371000SEK
    118 huhti 21:371000SEK
    4A18 huhti 21:36950SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia