SALTKAR

Silver, 1800-tal.

Invändigt med spår av förgyllning. På kulfötter. Graverat med monogram ER. Längd 10,5. Bredd 6,5. Höjd 6 cm. Vikt 85 g.

Esineen kunto

Naarmuja. Epäselvät leimat. Kulumaa. Jälkiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V36

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 16 tuntia

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    555
    54 EUR
    64 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 605 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    120 touko 19:34555SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia