A BAROQUE STYLE DESK AND CHAIR.

Oak. Length 137, width 74, height 75. Chair seat heigth c:a 46 cm.

Bruksslitage, ställvis hårt. Skivan med fläckar, hack och skrapmärken, delvis blekt. Stolen med hårt slitage, sitsens klädsel med skador och hål. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK