JONAS NILSSON

Färglitografi, signerade och numrerad 67/180.

Nötskrika. P. 48 x 63 cm.

Esineen kunto

Oramad.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T99
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    300
    29 EUR
    34 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    117 touko 21:15300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia