KARTOR 2 st "Mälarbygden" och "Stockholm med omgivning" 1900-talets andra hälft

Centralstabens Litografiska anstalt Kartförlaget Stockholm samt P Norstedts & Söners förlag Stockholm, ca 140 x 200 samt ca 138 x 202 cm

Esineen kunto

Åldersrelaterat slitage. Bruksskick.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz
Arvioija

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    700
    68 EUR
    80 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
    721 touko 12:18700SEK
    620 touko 11:03650SEK
    519 touko 12:12600SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia