ROMERO BRITTO

Färglitografi. Signerad och numrerad 240/300.

"The Tennis Suite (Girl)". Bildstorlek 46 x 60 cm

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T337
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    4 000
    388 EUR
    459 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (14 tarjousta)
    122 touko 17:374000SEK
    422 touko 17:363800SEK
    122 touko 17:353600SEK
    Pohjahinta 3 200 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia