STOLAR

3 st, gustaviansk samt gustaviansk stil, 1700-talets slut samt 1800-talets slut.

Den gustavianska stolen ett stockholmsarbete. Skuren dekor. Förgyllda. Fast stoppad rygg och sits klädd med textil. Sitthöjd 46-48. Bredd 54-55. Djup 43-44. Höjd 88-90 cm.

Esineen kunto

Kunnostettu. Täydennetty. Vaurioita. Korjauksia. Värinlähtöä. Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä. Tahroja.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H128

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    2 päivää 2 tuntia

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Ei tarjouksia

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Aloitustarjous on 300 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)