1055335

LOUIS VUITTON väska "Keepall 55 bandouliere damier graphite".

Damier graphite med svarta skinndetaljer. Justerbar axelrem. Silverfärgade metall beslag och dragkedja. Fodrad i svart canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS". Numrerad "MB4099". Ca 55 x 25 x 30 cm. Dustbag medföljer. Nyckel finns.

Esineen kunto

Bruksskick. Mindre repor/märken

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 10 000 SEK

    Loppuhinta

    9 200
    890 EUR
    1 049 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
    526 touko 21:299200SEK
    4A26 touko 21:289000SEK
    526 touko 21:289000SEK
    Pohjahinta 8 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia