1055335

LOUIS VUITTON väska "Keepall 55 bandouliere damier graphite".

Damier graphite med svarta skinndetaljer. Justerbar axelrem. Silverfärgade metall beslag och dragkedja. Fodrad i svart canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS". Numrerad "MB4099". Ca 55 x 25 x 30 cm. Dustbag medföljer. Nyckel finns.

Esineen kunto

Bruksskick. Mindre repor/märken

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 10 000 SEK

    Loppuhinta

    9 200
    894 EUR
    1 013 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
    526 touko 21:299200SEK
    4A26 touko 21:289000SEK
    526 touko 21:289000SEK
    Pohjahinta 8 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia