POUL CADOVIUS

Hyllsystem, "Royal System", Danmark, 1960-tal.

Fanerat med teak. Fem gavlar, längd 222 cm. Två skåpdelar med fack, längd 80 cm, bredd 30 cm, höjd 34- 38 cm. 21 hyllplan av olika storlekar och modeller, längd 80 cm, bredd 20- 30 cm. Metallfästen.

Esineen kunto

Vaurioita. Korjauksia. Jälkiä. Naarmuja. Tahroja. Osia puuttuu.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter
Arvioija

karin.larsdotter@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    6 600
    633 EUR
    737 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
    114 heinä 14:096600SEK
    2A14 heinä 14:096400SEK
    114 heinä 14:096400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia