1056004

BORDSLAMPA

Boréns, 1900-talets andra hälft.

Lackerad metall och plast. Etikettmärkt. Höjd ca 52 cm.

Esineen kunto

Enstaka repor och fläckar. Ej funktionstestad.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Q2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    5 päivää 2 tuntia

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    500
    49 EUR
    57 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 550 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    2A18 touko 08:52500SEK
    318 touko 08:52500SEK
    2A18 touko 08:50450SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia