1056004

BORDSLAMPA

Boréns, 1900-talets andra hälft.

Lackerad metall och plast. Etikettmärkt. Höjd ca 52 cm.

Esineen kunto

Enstaka repor och fläckar. Ej funktionstestad.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 300
    124 EUR
    145 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (18 tarjousta)
    619 heinä 17:011300SEK
    5A19 heinä 17:011200SEK
    619 heinä 17:011100SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia