'Småskolans trafikbilder', nr 1-8 samt 11. 41 x 59 cm.
Slitage. Ställvis fuktränder i underkant. Smärre skador.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10