KANNA MED FAT

Förgylld brons, renässansstil, 1800-tal.

Dekor av figurscener. Fatets diameter 26 cm. Kannans höjd 29 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Korjauksia.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 968
    189 EUR
    220 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (26 tarjousta)
    116 heinä 22:271968SEK
    416 heinä 22:271868SEK
    1A16 heinä 22:271809SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia