Muut
107297

PARTI BRONS, 4 st, Ystad Brons, 1900-tal.

Ask med lock, cigarrfodral, skål samt fat. Två med relifdekor i form av skepp. H 1-7. Fatets diam 35.

Repor och slitage.

Lähtöhinta
500 SEK