VICTOR FORSSELL, olja på pannå, sign.

"Motiv från Stockholms omgivningar". 15,5 x 29,5.

Esineen kunto

Slitage.

Näyttelyt
Konstakademiens minnesutställning 1932. Holländsk konst aktiebolag Minnesutställning över Victor Forssell 1941. Minnesutställning över Victor Forssell i Konstnärshuset Stockholm september 1950.

Mitä kuljetus maksaa?

    Miten tilaan kuljetuksen?

    Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

    Milloin esineeni toimitetaan?

    Poikkeamia saattaa esiintyä.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä