SOFFA. Gustaviansk, 1700-talets slut.

Vitmålad. Skuren dekor i ramverk av bandfläta. Svarvade överkragade ben. Blå stoppad klädsel. L 192.

Smärre slitage. Renoverad, förstärkt.

Lähtöhinta
8 000 SEK