TUNTEMATON TAITEILIJA, öljy kankaalle, signeerattu, 1800-luvun puoliväli.

Hevonen. 45 x 54 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Tenhola.

Lähtöhinta
300 EUR