SEKRETÄR Stockholmsarbete i empire 1800-talets början
Fanerad med mahogny, upptill låda, skrivklaff med bakomliggande lådinredning, nedtill tre lådor, beslag av brons, längd 100, bredd 51, höjd 144 cm Nyckel finns.
Naarmuja. Viiluvaurioita. Kuivahalkeamia.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?