EDWARD CHARLES BARNES, oil on canvas, signed E Barnes.
Äldre dam. Ca 31 x 25,5 cm.
Smärre krackeleringar. Ram med skador.
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13